Sveiki,

Malonu, kad užsukote į mano tinklalapį. Mano vardas yra Joana ir esu laisvai samdoma fotografė.

Fotografija susižavėjau dar paauglystėje, kai bandžiau įvairius meninės raiškos būdus. Pirmoji pažintis buvo su juostiniu fotoaparatu, bet nuotraukų ryškinimas nepasirodė labai patraukli veikla ir fotografija kuriam laikui buvo užmiršta. Prie fotografijos grįžau prieš kelis metus, kada į rankas pakliuvo pirmasis skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas.

Man patinka mano veikla, juočiuosi laiminga įamžindama gražiausias Jūsų gyvenimo akimirkas, nepakartojamas Jūsų šventes, tas dienas, kai Jūs esate perpildyti džiaugsmo, nuoširdumo, meilės. Žinau, kaip greitai prabėga nuostabios šventės, o pakartoti jų neįmanoma, tik įamžintos fotografijos galės papasakoti tai, ką jautėte ir išgyvenote.

Myliu vaikus, mane žavi jų juokas, žaidimai, mokėjimas džiaugtis paprastais dalykais, nesuvaidintos emocijos. Be galo džiaugiuosi galėdama fotografuoti mažuosius išdėkylius ir jų tėvelius, besilaukiančias mamytes.

Tikiuosi, kad Jums patiks mano darbų stilius ir mes greitu metu susitiksime gyvai, kad kartu galėtume sukurti Jūsų nuostabią istoriją. Man bus didelė garbė būti Jūsų fotografe.

Nuoširdžiai,
Joana